Network Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.046kg |
|---|
| Length | 2 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 10 cm |
| Shipping Box Height | 1.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.047 kg |
| Shipping Box Width | 9 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000135 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.047 kg |
| Unit Net Weight | 0.046 kg |
| Category Code | CBL |


