Network Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.018kg |
|---|
| Length | 0.5 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 9 cm |
| Shipping Box Height | 1 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.019 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 7.65e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.019 kg |
| Unit Net Weight | 0.018 kg |
| Depth | 395 mm |
| Height | 275 mm |
| Width | 285 mm |
| Category Code | CBL |


