Network Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | DAHUA | Weight: | 9kg |
|---|
| Length | 305 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 41.5 cm |
| Shipping Box Height | 41 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 12.4 kg |
| Shipping Box Width | 22 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.03743 cubm |
| Unit Gross Weight | 12.4 kg |
| Unit Net Weight | 9 kg |
| Connectors | UTP |
| Category Code | CBL |


