Network Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | DAHUA | Weight: | 7.8kg |
|---|
| Length | 305 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 36 cm |
| Shipping Box Height | 21 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 8.45 kg |
| Shipping Box Width | 36 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.02722 cubm |
| Unit Gross Weight | 8.45 kg |
| Unit Net Weight | 7.8 kg |
| Category Code | CBL |


