Network Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | GENWAY | Weight: | 9kg |
|---|
| Length | 305 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 37 cm |
| Shipping Box Height | 37.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 9.2 kg |
| Shipping Box Width | 21.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.02983 cubm |
| Unit Gross Weight | 9.2 kg |
| Unit Net Weight | 9 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | CBL |


