I/O Cards & Adapters
Technical info of the product
| Manufacturer: | DELL | Weight: | 0.01kg |
|---|
| Product Type | Adapter |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 10.5 cm |
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.029 kg |
| Shipping Box Width | 1 cm |
| Unit Brutto Volume | 8.4e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.029 kg |
| Unit Net Weight | 0.01 kg |
| USB 2.0 | 1 |
| Category Code | IOC |


