I/O Cards & Adapters
Technical info of the product
| Manufacturer: | DAHUA | Weight: | 0.266kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.43 kg |
| Shipping Box Width | 13 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00143 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.43 kg |
| Unit Net Weight | 0.266 kg |
| Colour | Black |
| Category Code | IOC |


