I/O Cards & Adapters
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.02kg |
|---|
| Product Type | Adapter |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 15.5 cm |
| Shipping Box Height | 1.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.03 kg |
| Shipping Box Width | 12 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000279 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.03 kg |
| Unit Net Weight | 0.02 kg |
| Colour | Black |
| Dimensions | 51 mm x 28 mm x 13 mm |
| Category Code | IOC |


