I/O Cards & Adapters
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.002kg |
|---|
| Product Type | Adapter |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 12 cm |
| Shipping Box Height | 9 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.003 kg |
| Shipping Box Width | 0.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 5.4e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.003 kg |
| Unit Net Weight | 0.002 kg |
| Category Code | IOC |


