I/O Cards & Adapters
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.012kg |
|---|
| Product Type | Adapter |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 12.5 cm |
| Shipping Box Height | 9 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.012 kg |
| Shipping Box Width | 1.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0001688 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.012 kg |
| Unit Net Weight | 0.012 kg |
| Dimensions | 44 mm x 14.5 mm x 22 mm |
| HDMI | 1 |
| 15pin D-sub | 1 |
| Power supply requirements | 5 V DC up to 1 A |
| Category Code | IOC |


