I/O Cards & Adapters
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.007kg |
|---|
| Product Type | Adapter |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 12.5 cm |
| Shipping Box Height | 9 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.008 kg |
| Shipping Box Width | 0.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 5.625e-005 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.008 kg |
| Unit Net Weight | 0.007 kg |
| Dimensions | 35 x 20 x 11mm |
| HDMI | 1 |
| HDMI Micro (D) | 1 |
| Category Code | IOC |


