I/O Cards & Adapters
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.036kg |
|---|
| Product Type | Adapter |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 19 cm |
| Shipping Box Height | 13 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.04 kg |
| Shipping Box Width | 1.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0003705 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.04 kg |
| Unit Net Weight | 0.036 kg |
| Colour | White |
| Category Code | IOC |


