I/O Cards & Adapters
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.008kg |
|---|
| Product Type | Adapter |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 18 cm |
| Shipping Box Height | 13 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.036 kg |
| Shipping Box Width | 2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000468 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.036 kg |
| Unit Net Weight | 0.008 kg |
| Dimensions | 41 x 22 x 14 mm |
| DisplayPort | 1 |
| 15pin D-sub | 1 |
| Category Code | IOC |


