I/O Cards & Adapters
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.05kg |
|---|
| Product Type | Adapter |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 20 cm |
| Shipping Box Height | 2 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.05 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0004 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.05 kg |
| Unit Net Weight | 0.05 kg |
| Colour | Black |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI | 1 |
| Category Code | IOC |


