I/O Cards & Adapters
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.045kg |
|---|
| Product Type | Adapter |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 65.3 cm |
| Shipping Box Height | 37.3 cm |
| Shipping box quantity | 100 |
| Shipping Box Weight | 9.75 kg |
| Shipping Box Width | 28.4 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0006917 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.098 kg |
| Unit Net Weight | 0.045 kg |
| Dimensions | 14x30x100 mm |
| USB 3.2 | 4 |
| Category Code | IOC |


