I/O Cards & Adapters
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.02kg |
|---|
| Product Type | Adapter |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 44 cm |
| Shipping Box Height | 20 cm |
| Shipping box quantity | 40 |
| Shipping Box Weight | 2.75 kg |
| Shipping Box Width | 28 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.000616 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.069 kg |
| Unit Net Weight | 0.02 kg |
| Dimensions | 10x24x200mm |
| USB type C | 1 |
| HDMI | 1 |
| Category Code | IOC |


