I/O Cards & Adapters
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.038kg |
|---|
| Product Type | Adapter |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 53.5 cm |
| Shipping Box Height | 20.5 cm |
| Shipping box quantity | 40 |
| Shipping Box Weight | 3.4 kg |
| Shipping Box Width | 28 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0007677 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.085 kg |
| Unit Net Weight | 0.038 kg |
| USB type C | 1 |
| RJ45 | 1 |
| Category Code | IOC |


