I/O Cards & Adapters
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.025kg |
|---|
| Product Type | Cable |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 19 cm |
| Shipping Box Height | 11.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.078 kg |
| Shipping Box Width | 3.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0007648 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.078 kg |
| Unit Net Weight | 0.025 kg |
| Category Code | IOC |


