Speakers
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD |
|---|
| Shipping Box Depth | 8 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 8 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.194 kg |
| Shipping Box Width | 7.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00048 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.194 kg |
| Category Code | SPE |


