Speakers
Technical info of the product
| Manufacturer: | LOGITECH | Weight: | 3.172kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 35 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 22 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 4.6 kg |
| Shipping Box Width | 23.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0181 cubm |
| Unit Gross Weight | 4.6 kg |
| Unit Net Weight | 3.172 kg |
| Headphones jack | Yes |
| System profile | 2.1 |
| Category Code | SPE |


