Microphones
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.147kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 26 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 11 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.228 kg |
| Shipping Box Width | 5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00143 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.228 kg |
| Unit Net Weight | 0.147 kg |
| Dimensions | 135x45x45mm |
| Cord length | 2.5 m |
| Category Code | MIC |


