Microphones
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.1kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 3 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.133 kg |
| Shipping Box Width | 11 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0005445 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.133 kg |
| Unit Net Weight | 0.1 kg |
| Cord length | 1.8 m |
| Included Accessories | Stand (2 parts),Stick-on mic holder,Adapter cable,User guide |
| Category Code | MIC |


