Microphones
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.626kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 21.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 26 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 1.403 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00559 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.4 kg |
| Unit Net Weight | 0.626 kg |
| Dimensions | 183x63x74mm |
| Cord length | 1.8 m |
| USB 2.0 | 1 |
| Frequency response | 30 Hz - 18000 Hz |
| Headset features | Gaming |
| Category Code | MIC |


