Microphones
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 1.757kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 24.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 22 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 2.274 kg |
| Shipping Box Width | 13.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.007276 cubm |
| Unit Gross Weight | 2.27 kg |
| Unit Net Weight | 1.757 kg |
| Colour | Black |
| Cord length | 1.8 m |
| Sensitivity | 130 dB(a) |
| Frequency response | 30 Hz - 18000 Hz |
| Impedance | 32 ohm |
| Headset features | Gaming |
| Category Code | MIC |


