Microphones
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.17kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 52 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 32.5 cm |
| Shipping box quantity | 30 |
| Shipping Box Weight | 7.3 kg |
| Shipping Box Width | 28.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001605 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.243 kg |
| Unit Net Weight | 0.17 kg |
| Colour | Black |
| USB 2.0 | 1 |
| Stereo jack 3.5mm | 1 |
| Frequency response | 50 Hz - 16000 Hz |
| Category Code | MIC |


