Home Audio
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUAUDIO | Weight: | 1kg |
|---|
| Product Type | Speaker |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 17.5 cm |
| Shipping Box Height | 19.5 cm |
| Shipping Box Weight | 1.08 kg |
| Shipping Box Width | 15.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.005289 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.08 kg |
| Unit Net Weight | 1 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 140x115x140mm |
| Category Code | HAV |


