Home Audio
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUAUDIO | Weight: | 1.8kg |
|---|
| Product Type | Speaker |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 24.5 cm |
| Shipping Box Height | 18.5 cm |
| Shipping Box Weight | 1.95 kg |
| Shipping Box Width | 18.6 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00843 cubm |
| Unit Gross Weight | 1.95 kg |
| Unit Net Weight | 1.8 kg |
| Colour | White |
| Dimensions | 140x213x140mm |
| Category Code | HAV |


