Home Audio
Technical info of the product
| Manufacturer: | LG | Weight: | 14.1kg |
|---|
| Product Type | Speaker |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 129 cm |
| Shipping Box Height | 46 cm |
| Shipping Box Weight | 18.2 kg |
| Shipping Box Width | 29 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.1721 cubm |
| Unit Gross Weight | 18.2 kg |
| Unit Net Weight | 14.1 kg |
| Dimensions | 1220 x 57 x 145 & 221.0 x 390.0 x 312.8 mm |
| USB 2.0 | 1 |
| Bluetooth | Yes |
| HDMI | 2 |
| Audio functions | Soundbar |
| Speaker Output Power | 520W Watts |
| Speaker type | Cabinet |
| WiFi | Yes |
| Category Code | HAV |


