Home Audio
Technical info of the product
| Manufacturer: | VSSL | Weight: | 6kg |
|---|
| Product Type | Amplifier |
|---|---|
| Shipping Box Depth | 55.5 cm |
| Shipping Box Height | 19 cm |
| Shipping Box Weight | 6.45 kg |
| Shipping Box Width | 40 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.04218 cubm |
| Unit Gross Weight | 6.45 kg |
| Unit Net Weight | 6 kg |
| Category Code | HAV |


