Headsets
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.12kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 19 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 7.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.2 kg |
| Shipping Box Width | 19 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002708 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.2 kg |
| Unit Net Weight | 0.12 kg |
| Stereo jack 3.5mm | 1 |
| Fixing kind | Head-Band |
| Sensitivity | 105 dB(a) |
| Microphone jack 3.5mm | 1 |
| Category Code | HST |


