Headsets
Technical info of the product
| Manufacturer: | SOUNDCORE | Weight: | 0.043kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 10 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.11 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0004 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.11 kg |
| Category Code | HST |


