Headsets
Technical info of the product
| Manufacturer: | LOGITECH | Weight: | 0.2kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 16 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 5.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.2 kg |
| Shipping Box Width | 14.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.001276 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.2 kg |
| Unit Net Weight | 0.2 kg |
| Colour | Black |
| Depth | 300/58 mm |
| Height | 153/161 mm |
| Width | 339/145 mm |
| Category Code | HST |


