Headsets
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.252kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 19 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.297 kg |
| Shipping Box Width | 6.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.002717 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.297 kg |
| Unit Net Weight | 0.252 kg |
| Included Accessories | User's guide |
| Fixing kind | Head-Band |
| Category Code | HST |


