Headsets
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.25kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22.5 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 19.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.32 kg |
| Shipping Box Width | 7.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003291 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.32 kg |
| Unit Net Weight | 0.25 kg |
| Colour | Grey / Red |
| Stereo jack 3.5mm | 1 |
| Fixing kind | Head-Band |
| Category Code | HST |


