Headsets
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.127kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 59 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 24.5 cm |
| Shipping box quantity | 15 |
| Shipping Box Weight | 5.4 kg |
| Shipping Box Width | 42 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0040474 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.36 kg |
| Unit Net Weight | 0.127 kg |
| Colour | Purple |
| Dimensions | 175 x 145 x 70 mm |
| Battery | Lithium-Ion polymer rechargeable |
| Model name | Comi |
| Included Accessories | Micro-USB charge cable |
| Bluetooth | Yes |
| Fixing kind | Over-the-ear |
| Frequency response | 20 Hz - 20000 Hz |
| Headset features | Wireless |
| Battery run time up to | 20 hours |
| Category Code | HST |


