Headsets
Technical info of the product
| Manufacturer: | APPLE | Weight: | 0.0456kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 10 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 4.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.23 kg |
| Shipping Box Width | 10 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00045 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.23 kg |
| Unit Net Weight | 0.0456 kg |
| Colour | White |
| Model name | AirPods Pro |
| Bluetooth | Yes |
| Fixing kind | Earbud |
| Headset features | Noise canceling/Wireless |
| Category Code | HST |


