Headphones
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.172kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 19 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.33 kg |
| Shipping Box Width | 8 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003344 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.33 kg |
| Unit Net Weight | 0.172 kg |
| Colour | Pink |
| Cord length | 1.5 m |
| Audio-In | 1 |
| Model name | Sonin Kids |
| Fixing kind | Over-the-ear |
| Sensitivity | 85 dB(a) |
| Frequency response | 20 Hz - 20000 Hz |
| Category Code | HPH |


