Headphones
Technical info of the product
| Manufacturer: | TRUST | Weight: | 0.172kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 22 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 19 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.32 kg |
| Shipping Box Width | 8.5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.003553 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.32 kg |
| Unit Net Weight | 0.172 kg |
| Colour | Red |
| Model name | Sonin kids |
| Headphones jack | 1 |
| Fixing kind | Head-Band |
| Sensitivity | 85 dB(a) |
| Frequency response | 20Hz-20000Hz |
| Category Code | HPH |


