Audio Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | OTH | Weight: | 0.018kg |
|---|
| Length | 0.1 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 12 cm |
| Shipping Box Height | 8.5 cm |
| Shipping box quantity | 10 |
| Shipping Box Weight | 0.218 kg |
| Shipping Box Width | 11 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0001122 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.022 kg |
| Unit Net Weight | 0.018 kg |
| Category Code | ACB |


