Audio Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD |
|---|
| Length | 2 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 12 cm |
| Shipping Box Height | 3.5 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.066 kg |
| Shipping Box Width | 5 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00021 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.066 kg |
| Unit Net Weight | 0.05 kg |
| Connectors | 4-pin 3.5 mm jack to 3x RCA |
| Category Code | ACB |


