Audio Cables
Technical info of the product
| Manufacturer: | GEMBIRD | Weight: | 0.03kg |
|---|
| Length | 2 m |
|---|---|
| Product Type | Cable |
| Shipping Box Depth | 20 cm |
| Shipping Box Height | 4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 0.04 kg |
| Shipping Box Width | 7 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.00056 cubm |
| Unit Gross Weight | 0.04 kg |
| Unit Net Weight | 0.03 kg |
| Category Code | ACB |


