Tillers
Technical info of the product
| Manufacturer: | DAEWOO | Weight: | 52kg |
|---|
| Shipping box quantity | 1 |
|---|---|
| Unit Brutto Volume | 0.245 cubm |
| Unit Gross Weight | 55 kg |
| Unit Net Weight | 52 kg |
| Blade diameter | 300 mm |
| Displacement | 212 cm³ |
| Engine power | 7 HP |
| Engine type | 4-stroke |
| Number of blades | 24 |
| Working depth | 30 cm |
| Working width | 90 cm |


