High Pressure Washers
Technical info of the product
| Manufacturer: | DAEWOO | Weight: | 22.8kg |
|---|
| Shipping Box Depth | 45.8 cm |
|---|---|
| Shipping Box Height | 37.4 cm |
| Shipping box quantity | 1 |
| Shipping Box Weight | 24.85 kg |
| Shipping Box Width | 51.2 cm |
| Unit Brutto Volume | 0.0877 cubm |
| Unit Gross Weight | 24.9 kg |
| Unit Net Weight | 22.8 kg |
| Pump pressure | 190 bar |
| Rated power | 3100 Watts |
| Category Code | HPW |
| Flow rate | 660 l/min |
| Hose length | 10 m |


