Aerators and Scarifiers
Technical info of the product
| Manufacturer: | DAEWOO | Weight: | 14kg |
|---|
| Shipping box quantity | 1 |
|---|---|
| Unit Brutto Volume | 0.154 cubm |
| Unit Gross Weight | 15 kg |
| Unit Net Weight | 14 kg |
| Voltage | 230 V |
| Engine type | Electric |
| No-load speed | 3850 rpm |
| Garden tool type | Electric scarifier |
| Cleaning width | 38 cm |


